Event Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. július 06. 21:26

A NOVOTEL BUDAPEST CITY**** & BUDAPEST CONGRESS CENTER EVENT MANAGER MUNKATÁRSAT KERES.

Feladatok:

  • Irányítja és felügyeli a rendezvények előkészületi és lebonyolítási feladatait.
  • Biztosítja a rendezvények teljes körű kiszolgálását a szerződéskötéstől a számlázásig.
  • Ellátja a szerződéskötés utáni adminisztatív feladatokat.
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a Sales részleggel és a Megrendelőkkel, nyomon követi és érvényesíti a felmerülő vendégigényeket.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség,
  • Nyitott, segítőkész, vendégcentrikus hozzáállás,
  • Dinamikus, rugalmas személyiség,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Remek értékesítői szemlélet,
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete írásban, szóban egyaránt,
  • F&B területen szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű IT ismeret (Office, Outlook, Opera),

Jelentkezés önéletrajzzal aaz alábbi e-mail címen:

(x)