Nyitott pozíciók az újonnan felújított Hotel OTP Balatonszemes szállodában - Leszel a csapat tagja?

Forrás: turizmus.com

 2021. április 21. 07:00

A szálloda – az OTP Ingatlanüzemeltető Kft. üzemeltetésében – közvetlenül a Balaton partján helyezkedik el. A háromcsillagos szálloda összesen 70 szobával, egy 180 fős étteremmel, terasszal, egy konferenciák és előadások megtartására alkalmas, 4 részre osztható, balatoni panorámás konferenciateremmel, ezenfelül – külön épületekben – 8–180 fős csoportok befogadására alkalmas termekkel és egy wellnessrészleggel rendelkezik.

Jelenleg nyitott pozícióink:

  • Front Office manager
  • Reservation manager
  • Housekeeping manager
  • Food&Beverage manager
  • Chef

Elvárások:

  • Adott pozícióban min. 2 éves szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai motiváltság
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Adott munkaköröknél több éves vezetői gyakorlat
  • Idegen nyelv ismerete

Mi jellemzi a Hotel OTP csapatát? Mit kínálunk?

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • Családias hangulat
  • Szakmában versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiszámíthatóság, biztos háttér
  • Támogató szakmai háttér
  • Gyönyörű, Balaton-parti munkahelyi környezet
  • A Hotel OTP Balatonszemes üzemeltetőinek célkitűzése, hogy minőségi vendéglátást nyújtsanak és igényeset alkossanak. Azt vallják, csak a legjobb csapattal tudnak a legjobbak lenni
  • Munkakezdés pozíció függvényében 2021 májusától

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 8636 Balatonszemes, Parti sétány 159.

Ha úgy érzed, hogy ez az a csapat, ahova tartozni szeretnél, küldd az önéletrajzodat bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre. A kritériumoknak megfelelő kiválasztottakkal 72 órán belül felvesszük a kapcsolatot.