Reservation Agent – Danubius Zrt.

Forrás: turizmus.com

 2022. március 03. 12:28

A központi Danubius szobafoglalás csapatába új kollégákat keresünk!

Főbb feladatok:

  • A telefonon és e-mailen beérkező szobafoglalásokkal kapcsolatos kérések regisztrálása és visszaigazolása a magyarországi Danubius szállodákra vonatkozóan
  • A vendég- és partneradatbázis rendszeres és folyamatos ellenőrzése, frissítése
  • A szállodákkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Egyéni ajánlatok készítése,foglalások visszaigazolása

Elvárások:

  • Erős adminisztratív készségek
  • Pontosság,precizitás, figyelem megoszlása
  • Rugalmasság, többműszakos munkavégzés (8–20 óra között), alkalmankénti hétvégi/ünnepnapi munkavégzés (8–16 óra között)
  • Jó kommunikációs készség (telefonos szobaértékesítés)
  • Folyékony angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Német vagy egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiamagasló cafeteria rendszer
  • Műszakpótlék
  • Éves prémium
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • Dolgozói kedvezmények a Danubius magyarországi és külföldi szállodáiba
  • Fiatalos, szuper csapat

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Jelentkezni az alábbi e-mail-címen önéletrajz csatolásával lehet!