Idegenforgalmi ügyintéző

Forrás: turizmus.com

 2024. április 11. 16:42

MIT KELL TUDNI RÓLUNK?

A Szallas.hu csoport tagja, a Maiutazas.hu Magyarország piacvezető online szállásközvetítő vállalata az akciós utazásokat kínáló weboldalak között. Büszkék vagyunk arra, hogy weboldalainkat, amelyeket saját csapatunk fejleszt, évente mintegy 10 millió utazni vágyó keresi fel, és milliók utazási élményéhez járulhatunk hozzá.
Mi nem utakat, hanem élményeket szervezünk.
Nem nyomtatunk több tonna katalógust, ellenben folyamatosan kutatjuk a legjobb lehetőségeket, és változtatjuk a kínálatunkat.
Nem ismerjük az unalom, és a monoton munka fogalmát, nálunk folyamatos a pörgés, mindig van kihívás.
Fő profilunk: repülős városlátogatások, egyéni horvát üdülések és repülős nyaralások.

Főbb feladatok:

  • Online beérkező foglalások kezelése
  • Foglalásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel
  • Telefonhívások fogadása

Elvárások:

  • Dinamikusan fejlődő utazási szereplőnél szeretnél dolgozni
  • Utazási irodai tapasztalattal rendelkezel
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, élményeket nyújtani
  • Nem ijedsz meg a problémás esetektől, annál jobban örülsz ha sikerül megoldanod
  • Türelmesnek gondolod magad
  • Szereted a kihívásokat és a változatos feladatokat
  • Fejlődni szeretnél
  • Csapatjátékosnak tartod magad
  • Jól kommunikálsz angolul

Amit kínálunk:

  • Folyamatos változás és fejlődés, kreatív munka, csupa izgalom
  • SZÉP-kártya-juttatás
  • Belső képzések
  • Egészségbiztosítási csomag
  • HO-lehetőség
  • Sok közös szórakozás, összejövetel és csapatépítők
  • Születésnapunkra plusz szabadság jár

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • CV