PMS supporter

Forrás: turizmus.com

 2024. április 09. 14:35

Gondolt már arra, hogy a szállodaiparban megszerzett tapasztalatait kiszámítható időbeosztás mellett kamatoztassa? Most ilyen ajánlattal élünk, ha van kellő számítástechnikai ismerete. Csatlakozzon Magyarország legelterjedtebb szállodaszoftverét kiadó HostWare Kft. terméktámogató csapatához!

Főbb feladatok:

  • Telefonos, illetve online segítségnyújtás irodánkból PMS-felhasználók számára
  • A szoftverfelhasználók személyes, vagy online oktatása
  • A felhasználói szoftverkörnyezet installálása, behangolása

Elvárások:

  • Többéves gyakorlattal megszerzett komoly szállodai tapasztalat
  • A HostWare szállodaszoftver rutinos kezelése
  • A felhasználóinál mélyebb számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikatív, ügyfélorientált, proaktív személyiség
  • Jogosítvány, saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kereset
  • Munkaidő: fél kilenctől ötig
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Kooperatív munkatársak
  • Stabil hátterű munkahely

Munkaidő: 1/2 9-től 17-ig

Munkavégzés helye: Budapest, XIV.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail-címre várunk bruttó bérigény megjelölése mellett: