Senior/Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. május 10. 09:00

Senior/Sales Managert keres Budapest legnagyobb, hibrid üzemeltetésű szálláshelye, a 418 szobás Dean’s College Hotel.

Szeretnél egy különleges, új brand piaci bevezetésének részese lenni? Kitűnően prezentálsz, rajongsz a KPI-okért, és attól sem riadsz vissza, ha a heteidet ügyféltalálkozókkal kell betábláznod? Ha a fentiekre igen a válasz és szeretnél egy lelkes, szuper csapatban dolgozni, ahol támogató, nemzetközi tapasztalattal rendelkező management és tulajdonosok várnak, akkor arassunk együtt sikereket. Jelentkezz most!

Milyen feladataid lesznek?

  • Szerezz új partnereket a meghatározott szegmens stratégia alapján.
  • Tarts kapcsolatot a már meglévő ügyfélkörrel. Te leszel a biztos pont a kulcsfontosságú ügyfelek felé.
  • Értékesítsd szállodai szoba és catering szolgáltatásainkat B2B-partnerkör felé.
  • Vegyél részt az éves értékesítési stratégia kialakításában.

Mit hozz magaddal?

  • Lelkes, dinamikus, sikerorientált személyiséget
  • Nagyfokú precizitást, önálló munkavégzési készséget
  • Ügyfélközpontú szemléletet
  • Kiváló kommunikációs készséget
  • Szakirányú, minimum 2 éves proaktív sales tapasztalatot
  • Felsőfokú végzettséget (turizmus-vendéglátás végzettség előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudást

Mit kínálunk Neked?

  • Egy egyedülálló, izgalmas termék kihívásait
  • Hosszú távú munkalehetőséget határozatlan idejű szerződéssel
  • Prémium kategóriás irodát és munkaeszközöket
  • Fiatalos, motivált, jó fej kollégákat
  • Versenyképes juttatási csomagot

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Dean’s College Hotel, 1094 Budapest, Tűzoltó utca 50–56.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol CV
  • Motivációs levél