Szállodaigazgató, Mátrafüred

Forrás: turizmus.com

 2018. november 08. 15:03

Cégcsoportunk SZÁLLODAIGAZGATÓ pozícióba keres munkatársat Mátrafüredre a megújult Avar Hotel**** Superior-be:

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Vezetői tapasztalat
- Aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt (további nyelv ismerete előny)
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Határozott, talpraesett fellépés
- Vendégközpontú szemlélet
- Jó problémamegoldó képesség
- Csapatszellem
- Rugalmasság, terhelhetőség

Feladatok:
- A szálloda nyitásának előkészítése
- Pre-opening feladatok
- Belső szervezeti felépítés kialakítása
- A szálloda piaci bevezetése
- Belső standard kialakítása
- Szálloda mindennapi gazdaságos működésének biztosítása
- Szálloda forgalmának növelése, piaci igények nyomon követése
- Döntések előkészítése a tulajdonos számára
- Kapcsolattartás a beszállítókkal és a partnerekkel
- A szálloda és a hozzá tartozó egységek komplex irányítása, napi szintű vezetése
- A beosztottak, dolgozók napi feladatainak megszervezése, ellenőrzése.
- Rendezvények, programok szervezése, lebonyolításának kontrolálása
- A szállodában üzemelő étterem és konyha irányítása, napi ellenőrzése.
- Pénzügyi elszámolások, kimutatások ellenőrzése.
- HR és gazdasági feladatok ellátása.

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Eredmény arányos jutalék
- Gépkocsi használat
- Önálló munkavégzés
- Családias hangulat
- Modern, folyamatosan fejlesztett szálloda és szolgáltatások

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehetséges:

(X)