Budapesti Fesztiválzenekar turnémenedzser

Forrás: turizmus.com

 2022. március 10. 13:00

A turnémenedzser feladata a Budapesti Fesztiválzenekar külföldi fellépéseinek előkészítése és gondozása, együttműködve a turnét szervező ügynökségekkel és koncerttermekkel.

Főbb feladatok:

  • Utazások megtervezése, ajánlatok bekérése
  • Pénzügyi előkészítés, folyamatos kontroll
  • Utazás (repülő, vonat, busz) és szállás szervezése
  • Kapcsolattartás a koncertek szervezőivel
  • Utazási szerződések előkészítése, ellenőrzése
  • Vízum, adó és biztosítási ügyek, esetleges Covid–19-tesztelések intézése
  • Állandó kapcsolattartás külföldi művészekkel és menedzsereikkel
  • Turnék lebonyolítása
  • Turnék zárása (szerződések, számlák, honorárium)

Elvárások:

  • Többéves tapasztalat hasonló területen (pl. turizmus, utazásszervezés)
  • Magyar és angol nyelvtudás társalgási és hibátlan levelezési szinten
  • Jó szervezőképesség, számítógép-használat, Word, Excel, Powerpoint ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Flexibilis munkavégzés, este és hétvégén is
  • Kulturált fellépés
  • Jó kommunikatív készség, megnyerő tárgyalási stílus
  • Pontosság
  • Rendkívüli gyorsaság, a helyzetek, feladatok, komplex ügyek gyors felfogása, átlátása, válsághelyzetek sikeres kezelése
  • Határozott, megbízható, pozitív, bátor, megoldásra törekvő egyéniség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Tájékozottság a komolyzene területén, a zene szeretete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, innovatív és inspiráló feladatok
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató csapat
  • Részvételi lehetőség a BFZ koncertjein és egyéb eseményein

Munkaidő: teljes munkaidős, határozatlan idejű, évi 40-50 nap turnérészvétel

Munkavégzés helye: Budapest és turnéhelyszínek

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Maximum egyoldalas motivációs levél