Idegenforgalmi ügyintéző, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. november 11. 15:17

Belvárosi utazási irodánkba keresünk legalább 1 év utazási irodában szerzett szakmai ismeretekkel rendelkező, turisztikai értékesítés terén is gyakorlott munkatársakat.

Feladatok :

  • Idegenforgalmi szolgáltatások értékesítése - saját árualap, viszonteladás.
  • Utasbiztosítások megkötése
  • Utazásszervezéssel és -közvetítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Egyéni utasokkal, utazási irodákkal való kapcsolattartás
  • Az iroda képviselete tanulmányutakon

Elvárások:

  • Utazási irodában szerzett szakmai tapasztalat
  • Foglalási rendszerek ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Földrajzi tájékozottság,
  • Önállóság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség, empátia

Előny:

  • Magyar utazásszervezők árualapjának ismerete
  • Idegen nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • 8 órás bejelentett munkaviszony, versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Külföldi utazási lehetőségek

Munkaidő:
8 óra

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény és a pályázni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet: