Marketinges álláslehetőség a Sixt autókölcsönzőnél

Forrás: turizmus.com

 2017. március 09. 13:13

A Sixt márka tulajdonosa, a németországi székhelyű Sixt AG több, mint 115 országban 4000 irodával van jelen. A Sixt rent a car 1999 óta szereplője a magyar gépjárműkölcsönző piacnak, mára az egyik vezető autókölcsönző hazánkban.

A Sixt Magyarország marketinges munkatárs pozícióba teljes állású fiatal munkatársat keres!

Elvárások, követelmények:

  • Felsőfokú végzettség marketing /v. gazdasági /v. kereskedelmi területen

  • Kiváló angol nyelvtudás (mindennapos aktív használat szükséges)

  • MS Office kiváló ismerete

  • Teljesítmény orientáció, dinamizmus, proaktivitás

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Nagyfokú önállóság és csapatmunkában történő aktív részvétel

  • Ügyfélközpontúság

  • Kiváló stressz tűrő képesség

  • Önálló, rugalmas, energikus hozzáállás

  • Gyorsaság, alkalmazkodóképesség

  • Megbízható, precíz, munkájára igényes

Feladatok:

  • Marketing stratégia kialakításában való aktív részvétel

  • A ügyvezető által meghatározott marketing célok elérése

  • Barter és kommunikációs partnerekkel való együttműködés, kapcsolattartás

  • Online marketing koordinálása (SEA, SEO, közösségi média, e-DM, weboldal)

  • Offline kampányok koordinálása (print megjelenések, kampányok, rendezvények)

  • Belső riportok elkészítése a tulajdonos, ügyvezető és a franchise gazda felé

  • Projekt jellegű (tenderek, belső projektek) feladatok tervezése és lebonyolítása.

  • Sixt brand építése

  • Német központi Sixt által szervezett workshop-okon, tréningeken részvétel.

  • Külföldi és hazai szakmai kiállításokon, konferenciákon részvétel.

  • Adatbázisok elkészítése, karbantartása

  • Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás

Olyan embert keresünk, aki szívesen tartozna egy fiatal, dinamikus csapatba, szereti a rendet és precíz munkavégzésre képes. Pályakezdők és szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt várjuk!

magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, referenciát és motivációs levelét várjuk a következő e-mail címen:

(x)