Executive Recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2014. november 05. 14:45

Az Aquincum Budapest Hotel Front Office csapata keresi új munkatársát Executive Recepciós munkakörbe

Feladatok:
•Az Executive vendégek érkeztetése, utaztatása
•Az VIP utazások és érkezések számának folyamatos ellenőrzése, szobák beosztása
•Executive Club nyitása, zárása ill. a napi üzemelés biztosítása
•Az Executive club vendégeinek kiszolgálása
•Az Executive Club tisztaságának folyamatos ellenőrzése
•Executive és VIP vendégek szobáinak ellenőrzése
•Executive statisztikák vezetése
•A mindenkori standard-ek betartása
•A vendégek információval való ellátása, asztalfoglalás, külső programok megrendelése

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség
•Folyékony angol nyelvtudás és további egy idegennyelv ismerete előny
•Kiváló kommunikációs készség
•Hasonló környezetben szerzett 1 év releváns tapasztalat
•Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
•Váltott műszakbeosztás vállalása

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével várjuk a következő címen: job@aquincumhotel.com (x)