Revenue menedzser, Danubius Hotels Group

Forrás: turizmus.com

 2015. augusztus 17. 10:34

Szállodacsoportunk központjába, a meglévő és új revenue menedzsment stratégiák alkalmazásának és bevezetésének támogatására, a magyarországi szállodáinak viszonylatában REVENUE MENEDZSER munkatársat keresünk.

Feladatok:
- Napi, heti, havi riportok elkészítése, az analitikai tevékenység támogatása.
- Statisztikai elemzések készítése, disztributálása.
- Versenytársak adatainak, ár alkalmazásának ismerete.
- Szállodai előrejelzések konszolidálása.
- A Danubius szállodavállalat értékesítési és revenue management stratégiai célkitűzéseinek ismerte és támogatása.
- Szállodai revenue management stratégiai célkitűzések ismerete, azok segítése a napi operációban.
- A szállodák alkalmankénti látogatása, jó kapcsolat kiépítése a szállodai munkatársakkal.
- Standardok betartása és betartatása a magyarországi szállodákban.
- Javaslattétel, aktív részvétel a bevételmaximalizálási törekvésekben.

Elvárások:
- Reservation/revenue menedzsment területen szerzett tapasztalat
- Önálló munkavégzés
- Hasonló területen szerzett minimum kétéves tapasztalat
- Magas fokú számítástechnikai ismeretek (Excel)
- Magas fokú motiváltság, elkötelezettség
- Fejlett analitikai képesség
- Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatáscsomag
- Fiatalos, dinamikus környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllelaz alábbi e-mail címen jelentkezhet:
Temesvári Zsolt – HR Menedzser danubius.hr@danubiushotels.com (x)