NIGHT MANAGER az EST Grand Hotel Savoy-ban

Forrás: turizmus.com

 2024. április 22. 07:00

A legendás Grand Hotel Savoy Budapest, a századforduló ékszere új életre kelt az EST Hotels & Residence tulajdonában, és 2022 júniusában ismét megnyitotta kapuit a vendégek előtt. Front Office részlegünkre Night Manager pozíciót hirdetünk.

Főbb feladatok:

  • Biztosítod a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását, aktívan hozzájárulsz a tökéletes vendégélményhez
  • Professzionális szinten látod el a szállodai recepciós feladatokat, melyhez a pénzkezelés, számlázás és egyéb adminisztratív feladatok is beletartoznak
  • Programok, szállodai szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • • Szakirányú végzettséged és/vagy a turizmusban/recepción szerzett minimum 1 éves tapasztalatod van
  • Az angol nyelvet magabiztosan használod szóban és írásban
  • Jó problémamegoldó és határozott személyiség vagy
  • Kiválóan tudsz és szeretsz kommunikálni
  • Vendégközpontúság vezérel
  • Csapatjátékos, megjelenésedre, munkádra igényes vagy

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes bejelentés (piaci átlag feletti fizetéssel)
  • Személyzeti étkezés, munkaruha
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Könnyen megközelíthető helyszín

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: 1085 Budapest, József körút 16.

Önéletrajzodat várjuk az alábbi e-mail-címen