Nyitott pozíciók az Up Hotel Budapestben

Forrás: turizmus.com

 2024. április 26. 16:05

Budapest belvárosában, az Oktogontól pár perc sétára, a két éve nyílt Up Hotel Budapest**** kínálja fiatalos, modern szobáit vendégei részére. Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk az alábbi pozíciók valamelyikére:
  • Báros-Felszolgáló
  • Szobalány
  • Emeleti londiner

Elvárások:

  • Vendégorientált személyiség
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Fiatalos csapat egy teljesen új épületben
  • Kiváló munkakörülmények biztosítása
  • Vidéki dolgozóknak utazási támogatás biztosítása
  • Személyzeti melegétkezés naponta 1 alkalommal
  • Munkaruha biztosítása, mosatása

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: 1067 Budapest, Csengery utca 31.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajz csatolásával lehetséges