Sales-Marketing asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2024. április 22. 07:00

Főbb feladatok:

  • Az online marketingkampányok és értékesítést segítő kampányok stratégiai tervezésében, valamint ezek megvalósításában való részvétel
  • Online tartalmak készítése
  • A kommunikációs csatornáink folyamatosan monitorozása, optimalizálása
  • Nemzetközi marketingtrendeket követése
  • Szöveges tartalmak menedzsmentje a weboldalon
  • Chanel manager, valamint az OTA-csatornák kezelése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a vendégekkel
  • Ajánlatok, visszaigazolások készítése
  • A foglalások, rendelésállomány naprakészen tartása
  • Felmerülő adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Van releváns, marketing szakirányú felsőfokú végzettséged
  • Angol nyelvtudásod tárgyalóképes
  • Szeretsz folyamatosan fejlődni
  • Önálló, talpraesett és pozitív személyiség vagy
  • Pontos és igényes vagy a munkádra
  • Udvarias és segítőkész vagy

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Izgalmas és inspiráló feladatok
  • Modern, kellemes munkakörnyezet
  • Egy összetartó és segítőkész csapat
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Herceghalom