Project manager

Forrás: turizmus.com

 2024. április 05. 08:00

A Microcosmos Events DMC BUD bővülő csapatába project managert keres. Ha otthonosan mozogsz a rendezvények és/vagy a beutaztatás világban, kívül-belül ismered Budapest MICE-termékeit, folyékonyan beszélsz nemcsak angolul, de az ügyfelek nyelvén is, és onnan jól tudsz fordítani, akkor itt a helyed.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás külföldi ügyfelekkel és alvállalkozókkal
  • Incentive programok és konferenciák kreatív programjának összeállítása
  • Prezentációk készítése, megtartása

Elvárások:

  • Min. 2-3 éves DMC vagy rendezvényszervező ügynökségi/releváns ügyféloldali tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, tárgyalás szintű angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Precizitás, jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság és magas terhelhetőség
  • Nyitottság és tudásvágy

Amit kínálunk:

  • A legnagyobb nemzetközi brandek, változatos MICE-projektek
  • Klassz csapat, csodás, budai, kutyabarát irodai környezet, jó megközelíthetőséggel

Munkaidő: 09:00–18:00

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajzokat és rövid, lényegre törő motivációs leveleket angolul, az alábbi e-mail-címre várjuk