Senior Event Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. november 07. 08:00

Cégünk rangos, kiemelt rendezvényeket, konferenciákat és incentive utakat szervez több, mint 15 éve külföldi és belföldi ügyfeleink részére. Célunk, hogy megrendelőinket a lehető legmagasabb színvonalon szolgáljuk ki és minden esetben megtaláljuk a legmegfelelőbb ötleteket és kreatív programokat.
Most egy motivált, ambiciózus kollégát keresünk, aki szereti a szakmai kihívásokat és komolyan szeretne ezen a területen dolgozni hosszú távon.

FELADATOK A MUNKA SORÁN:
Kapcsolattartás külföldi partnereinkkel, rendezvények kreatív koncepciós kidolgozása és azok lebonyolításának a megszervezése, mely egy nagyon izgalmas feladat. Ügyfeleink a legnagyobb nemzetközi cégek közül kerülnek ki így a munkakör felelősséggel és sok szakmai kihívással jár. Ebben az újonnan meghirdetett pozícióban a rendezvények kreatív kidolgozása, műsor és programkoncepciók megálmodása és ennek megvalósítása lesz a feladat.

ELVÁRÁSOK:
  • FRANCIA vagy ANGOL nyelv magas szintű ismerete
  • azonos vagy hasonló munkaterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • jó prezentációs képesség
  • kreativitás
  • csapatmunka
  • önálló munkavégzés és döntéshozatali képesség

ELŐNYT JELENT:
  • rendezvényszervező cégnél szerzett munkatapasztalat
  • további nyelvek magas szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:
  • versenyképes fizetés juttatásokkal
  • nemzetközi környezet
  • kellemes és fiatalos munkakörnyezet
  • sikeres és motivált csapat
  • szakmai képzés és fejlődési lehetőség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
  • rendezvényszervezői tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Jelentkezni lehet az alábbi email címen:

(x)