Ügyfélszolgálat-vezető - call center csoport, Miskolc

Forrás: turizmus.com

 2020. augusztus 04. 11:48

Főbb feladatok:

  • 15–20 fős fiatalos csapat koordinálása
  • Erőforrás-tervezés, az új kollégák betanulásának mentorálása
  • Vendégeinkkel történő minőségi és hatékony kommunikáció fejlesztése
  • Folyamatok hatékonyságának növelése, újak kialakítása
  • Kimutatások, statisztikák és riportok készítése

Elvárások:

  • Legfontosabb, hogy legyél lelkes, pozitív, és higgy abban, hogy az általad vezetett csapat lesz az ország legjobb ügyfélszolgálata
  • Legyen legalább két év vezetői tapasztalatod
  • Feltétel, hogy mozogj otthonosan az ügyfélszolgálat világában, ismerd a működését, vagy legyen turisztikai területen tapasztalatod
  • Előny, ha már ismered a szallas.hu vagy konkurens portálok adminisztrációs rendszerét
  • Tudd motiválni a csapatod, hogy általad fejlődhessenek
  • Tudj meggyőzően kommunikálni, az sem baj, ha titokban saleses vagy

Amit kínálunk:

  • Folyamatos változás, fejlődés, kreatív munka, csupa izgalom
  • SZÉP-kártya-juttatások
  • Egészségbiztosítási csomag és gyümölcsnap
  • Heti egy home office
  • Szülinapi szabadság

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Miskolc