Junior Sales & Marketing Manager, Budapest - Maverick Lodges

Forrás: turizmus.com

 2019. április 18. 15:58

Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő, innovatív és fiatalos hostel üzemeltető cége, a Lebowski Kft junior marketing & sales menedzsert keres, aki a marketing és sales menedzserrel és a head of marketinggel dolgozik együtt cégünk marketing stratégiájának sikeres megvalósításában és kidolgozásában.

Főbb feladatok
- Group Sales
- Megjelenések menedzselése.
- Online reputáció menedzselése
- Árlisták kezelése
- Havi statisztikák összeállítása

Elvárások
- Szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Minimum felhasználói Microsoft Office használat
- PMS és OTA extranet használatában szerzett tapasztalat előny

Ajánlatunk
- Versenyképes bérezési csomag
- Kiszámítható és rugalmas munkaidő
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség, fejlődési és előrelépési lehetőséggel

Szükséges nyelvtudás
- Angol tárgyalóképes nyelvtudás

Munkavégzés helye
Maverick Head Office, Budapest 1075, Kazinczy utca 24-26

Ha szeretnél egy dinamikus, jókedvű csapat tagja lenni, akik szeretik munkájukat és az együtt elért sikerek ösztönzik őket, várjuk jelentkezésedet önéletrajzod megküldésével az alábbi e-mail címre:

(X)