Kisegítő szállodai recepciós, Budapest, Hotel Castle Garden

Forrás: turizmus.com

 2019. december 10. 15:00

A budai Hotel Castle Garden**** kisegítő recepcióst keres magas kezdő fizetéssel havi 2-6 műszakra.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása
  • Számlázás
  • Információnyújtás
  • Programértékesítés
  • Szobafoglalások visszaigazolása, Hostware rendszerben rögzítése

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat (hasonló munkakörben gyakorlattal rendelkező pályakezdőket, főiskolai/egyetemi hallgatókat is szívesen várunk)
  • Jó kommunikációs készség, nyitottság, önállóság, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vendégközpontú szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelv ismerete (elsősorban német)
  • Hostware szállodai rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos, sokszínű munkakör
  • Fejlődési lehetőség

Munkaidő:
Havi 2-6 műszak, 12 óra műszakonként

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz