Nyitott pozíciók - Hotel Central Basilica****

Forrás: turizmus.com

 2021. április 21. 13:00

A belvárosi Hotel Central Basilica új munkatársakat keres Sales Manager, Front Office Manager és Recepciós munkakör betöltésére.

FŐBB FELADATOK

Sales Manager:

  • A szálloda árazási stratégiájának kialakítása
  • OTA-csatornák és Channel Manager kezelése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, és új corporate partnerek felkutatása
  • Csoportos foglalások lebonyolítása
  • PMS-rendszer és Booking engine magas szintű ismerete

Front Office Manager:

  • A recepció munkájának felügyelete
  • Ellenőrzési feladatok és riportok készítése a vezetőség felé
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Vendégpanaszok kezelése
  • Front Office rendszerek magabiztos ismerete
  • Számlák ellenőrzése és esetleges korrigálása

Recepciós:

  • Foglalások kezelése, vendégek fogadása, tájékoztatása és fizettetések kezelése
  • Több műszakos munkabeosztás
  • Programok értékesítése
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Barátságos, segítőkész, vendégorientált személyiség
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Kommunikáció a szállodai részlegekkel

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Adott munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Siteminder ismerete
  • Marketingterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Munkaruha
  • Személyzeti étkezés

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű önéletrajz