Rendezvényértékesítő, Danubius Hotel Margitsziget

Forrás: turizmus.com

 2019. június 28. 15:40

A Danubius Hotel Margitsziget RENDEZVÉNY ÉRTÉKESÍTŐ (Banquet Sales Manager) munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Szállodán belüli rendezvények, konferenciák, események értékesítése
  • A szálloda helyszíneinek bemutatása, ajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Szerződéskötés
  • A rendezvény előkészítése, részletes átadása az éttermi lebonyolító csapatnak
  • Szállodai reprezentációs feladatok szakmai eseményeken, rendezvényeken

Az ideális jelölt:

  • Pontos, precíz, odafigyel a részletekre
  • Nyitott személyiség, jól kommunikál
  • Megbízható, könnyen teremt kapcsolatot
  • Angolul tárgyalási szinten beszél, további nyelv ismerete előny
  • Rendezvényszervezői vagy szállodai értékesítői tapasztalat előny
  • Opera/Sales & Catering rendszer ismerete előny

Mit ajánlunk munkatársainknak?

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.

  • Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
  • Díjmentes főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet 2019. július 15-ig az alábbi e-mail címre várjuk:

HERÉB ISTVÁN – Értékesítési és marketingigazgató

istvan.hereb@danubiushotels.com