Rezervációs ügyintéző, Sárvár

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 15. 10:00

Sárvári szálloda rezervációs ügyintézőt keres.

Főbb feladatok:

Az egyéni vendégek rendeléseinek felvétele és kezelése, a csoportos foglalások szobáinak beosztása. Egyéni ajánlatok, visszaigazolások, előlegbekérők küldése. A szálloda egyéb szolgáltatásainak, illetve a magasabb kategóriájú szobatípusok ajánlása.

  • Az előírásoknak megfelelően fogadja (telefonon, e-mailben) és rögzíti a Flexys rendszerben a beérkező megrendeléseket
  • Elvégzi a szobarendelésekkel kapcsolatos levelezést
  • Ellenőrzi az előlegek beérkezését
  • Intézi a vendégek egyéb kívánságaival kapcsolatos teendőket és megrendeli a bekészítéseket
  • A rendelési anyagokat átnézi a hiányos információk pontosítása, pótlása érdekében

Elvárások:

  • Középfokú német és angol nyelvtudás
  • Felsőfokú/középfokú végzettség
  • Gyakorlott,felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vendégközpontúság
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, terhelhetőség,precizitás
  • Megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség
  • Magas fokú aktivitás

A pozíció elnyeréséhez előny:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet
  • Kedvezményes meleg étkeztetést
  • Bbeiskolázási támogatást
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket
  • Kedvezményes üdülési lehetőséget partnerszállodáinkban
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőséget, tréningeket.

Munkaidő:
Teljes munkaidő, napi 8 óra

A munkavégzés helye:
Sárvár, Vadkert krt. 5.

Jelentkezés az alábbi e-mail címre megküldött önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével: