Recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. január 04. 19:18

Az ötcsillagos Aquincum Hotel Budapest Front Office csapata új munkatársat keres Recepciós munkakörbe

Feladatok:
-A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
-Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
-Folyamatos kapcsolattartás a szállodai területtel
-Telefonhívások kezelése
-Transzferek ügyintézése
-Vendégszámlák terhelése, fizettetése, valamint hitelkártya tranzakciók kezelése
-Kulcskártya kezelés

Elvárások:
-Felsőfokú végzettség (ideális esetben turizmus és vendéglátás szakon)
-Tárgyalóképes angol nyelvtudás és további egy idegennyelv ismerete
-Kiváló kommunikációs készség
-Hasonló környezetben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előny
-Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
-Váltott műszakbeosztás vállalása
-Elkötelezettség és udvariasság

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és szívesen szerezne szakmai tapasztalatot egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott szakmai pályázatát (önéletrajzát és motivációs levelét), fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre: job@aquincumhotel.com várjuk! (x)