Szakács

Forrás: turizmus.com

 2024. június 06. 05:00

Főbb feladatok:

  • Munkavégzés a konyha különböző részterületein
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Hideg-meleg ételek készítése és esztétikus tálalása
  • Büféreggeli lebonyolítása (előkészítés, főzés, töltés, tojásételek rendelések szerint)
  • Rendezvények esetén: kávészünet, ebéd és vacsora

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat
  • Igényes, önálló, dinamikus munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Kreativitás
  • Vendégorientált személyiség
  • Csapatban való munka szeretete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget ajánlunk
  • SZÉP-kártya-juttatás
  • Személyzeti étkezést és munkaruhát biztosítunk
  • Parkolási lehetőség
  • Dolgozói kedvezmények világszerte szállodáinkban

Munkaidő: Teljes munkaidős

Munkavégzés helye: NH Budapest City Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével