A Budapest belvárosában működő Ambra Hotel**** Recepciós kollégát keres

Forrás: turizmus.com

 2019. július 01. 15:00

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlák elkészítése
  • Vendégtájékoztatás, programok ajánlása
  • Vendégkérések és panaszok kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda egyéb részlegeivel
  • Szállodai foglalások nyomon követése
  • Telefonok és e-mailek kezelése, kapcsolattartás a vendégekkel

Elvárások:

  • Udvariasság, ápoltság, kiváló megjelenés
  • Pontos, igényes munkavégzés, munka iránti alázat
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervező- és önálló problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban. (További idegen nyelv ismerete előnyt jelent.)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • HOSTWARE program ismerete szintén előnyt jelent
  • Releváns szállodai tapasztalat
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség, szakirányú végzettség előny

Amit kínálunk:

  • Átlag feletti bérezés
  • Napi egyszeri étkezés
  • 12 órás munkarend (Átlagos 13-15 műszak/hó)
  • Dolgozói kedvezmények
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség