Kontrolling munkatárs - Dean's Home Budapest

Forrás: turizmus.com

 2024. március 19. 07:00

Főbb feladatok:

  • A Dean’s Home Budapest hibrid üzemeltetésű (hotel és kollégium) szálláshely pénzügyi tevékenységének vezetése
  • Üzleti tervezés és előrejelzések készítése
  • Cash flow elemzés
  • A szálloda működéséhez kapcsolódó pénzügyi műveletek koordinálása és a szálloda pénzügyi munkájában résztvevő kollégák munkájának irányítása
  • Rendszeres és ad hoc kimutatások készítése és prezentálása
  • Vezetői információs rendszer folyamatos frissítése
  • Együttműködés a könyvvizsgálatok, adóellenőrzések, egyéb vizsgálatok szereplőivel
  • Pénzügyi és adónyilvántartások vezetése
  • Szerződések, okiratok előkészítése, ellenőrzése és nyilvántartása,
  • Közreműködés a cégcsoporton belüli társcégekkel

Elvárások:

  • Min. 3-4 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú (pénzügyi vagy számviteli) szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • OPERA szoftver átfogó ismerete
  • MS Office alkalmazásainak magabiztos ismerete
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés és kiváló problémamegoldó készség
  • Partnerkommunikációban szerzett gyakorlat
  • Szállodai tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete és használata (pl. IMA)

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel
  • Szakmai fejlődési lehetőség a cégcsoport jövőben nyíló szállodáinak pénzügyi folyamataiban
  • Versenyképes bérezés
  • Általános egészségügyi szűrőcsomag 1 év munkaviszony után

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1094 Budapest, Tűzoltó u. 50-56.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Bruttó fizetési igény