Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. március 04. 16:00

Miskolctapolcán elhelyezkedő 5* Superior Avalon Resort & SPA Front Office csapata új szállodai recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vendégek, a szállodai sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére, panaszok kezelése
  • Vendégszámlák megnyitása, terhelése, fizettetése
  • Telefonok fogadása, kezelése, e-mailek megválaszolása
  • A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kommunikáció biztosítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Vendégcentrikus szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelvek ismerete (szlovák, német)
  • Turizmus-vendéglátás területén szerzett tapasztalat
  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Recepciós munkakörben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Biztos, tőkeerős hazai vállalati háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Díjmentesen biztosított munkaruha
  • Folyamatos szakmai képzések és tréningek
  • Edzőtermi bérlet (M1 Fitness)

Munkaidő: váltott, 12 órás munkarend

Munkavégzés helye: Avalon Park Kft., Miskolctapolca