Executive Chef, Balatoni Fine Dining Étterem

Forrás: turizmus.com

 2017. január 16. 16:48

Balatoni Fine Dining Étterem felvételre keres: Executive Chef munkakörben elhelyezkedni vágyó kollégát.

Feladatok:
- konyhai személyzet koordinációja, irányítása
- a készletgazdálkodás és mozgatás adminisztrációjának folyamatos és szigorú ellenőrzése, hatékony konyhai gazdálkodás,
- folyamatos kreatív menü tervezés, friss alapanyagosra épülő kínálat biztosítása,
- egyéni arculat kialakítása.

Elvárások:
- irányítói szerepben szerzett munkatapasztalat finne dining étterem konyhai környezetben, és/vagy 5 csillagos szállodai vezetői gyakorlat
- gasztronómiai trendek, a modern konyha alapanyagainak ismerete és biztos használata
- gazdálkodási szemlélet, és készség
- magabiztos, innovatív személyiség,
- munkaidő beosztás terén kellően rugalmas, alkalmazkodó és terhelhető,
- nagyfokú kreativitás,
- kiemelkedő vezetői készség.

Amit kínálunk:
- kiemelt juttatási csomag, szállás lehetőséggel,
- barátságos dinamikus munkakörnyezet,
- professzionális konyhatechnológia.

Jelentkezését az alábbi címre várjuk:

(x)