F&B koordinátor, InterContinental Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 17. 16:20

Főbb feladatok:

  • A szálloda vendéglátó egységeinek napi működését érintő információk rendszerezése, kézben tartása.
  • A vendégek fogadása, ültetése az étteremben és a rendezvények ideje alatt a banketten.
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, a bejövő ajánlatkérések megválaszolása.
  • Telefonos, személyes, internetes foglalások kezelése, rögzítése, visszaigazolások küldése.
  • Együttműködés más részlegekkel, információk továbbítása, egyeztetése.
  • A szálloda vendéglátó egységeinek működéséhez kapcsolódó adminisztrációs és szervezési feladatok.
  • Számlázás és fizettetés.

Elvárások:

  • Felsőfokú vendéglátó vagy szállodai iskolai végzettség.
  • Stabil, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban, egyéb nyelv ismerete előny.
  • Ápolt és dekoratív megjelenés.
  • MS Office ismerete, Word és Excel és napi szintű használata.
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség.
  • Vendégközpontú gondolkodásmód.
  • Nyitott, segítőkész, határozott hozzáállás a vendégkommunikációban.
  • Nyitottság az új információkra, a tanulásra.
  • 4-5 csillagos szállodában ill. felső kategóriás étteremben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Változatos munka és igényes munkakörnyezet
  • Nyitott, befogadó, támogató munkahelyi légkör és csapat
  • Fejlődési lehetőségek, képzések, tréningek (általános és szakmai)
  • Cafeteria
  • 13. havi bér

Munkaidő:
Heti 40 órás munkarend