Konyhafőnök-helyettes, art’otel budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. július 17. 19:46

Az art’otel budapest KONYHAFŐNÖK-HELYETTEST keres!

Konyhafőnök-helyettesként felelősséged az Executive Chef távollétében a konyhai részleg zökkenőmentes és profitábilis működésének biztosítása, mely a szállodán belüli összes F&B egység kiszolgálását magában foglalja.

Fő feladatok & felelősségek
Az Executive Chef közvetlen irányítása alatt és távollétében:
• Az ételkészítés és szolgáltatás, valamint az élelmiszer-tárolás területeinek zavartalan működtetése
• A konyhai csapat irányítása, koordinálása és a Konyhai részleg adminisztrációja
• Új étlapok és erre vonatkozó javaslatok előkészítése, árak összehasonlítása
• A HACCP rendszer betartása és betartatása, valamint adminisztrációja
• Vezetői jóváhagyást követően élelmiszerbeszerzés és készletkezelés
• Leltározás a Vezetőség által megadott határidőn belül

Akit keresünk
• Releváns szakmai végzettség
• Több éves Konyhafőnök-helyettesi tapasztalat lehetőleg szállodai környezetben
• Kiváló kommunikációs készségek és vendég-orientált hozzáállás
• Hatékony vezetői képességek, a konyhai csapat tagjainak fejlesztése és támogatása
• Angol nyelv társalgási szintű ismerete előnyt jelent