Marketing menedzser turisztikai területen

Forrás: turizmus.com

 2024. június 07. 11:10

A Budapest Brand nZrt, a főváros hivatalos turisztikai marketing szervezete marketing menedzsert keres hirdetéskezelésre és ügynökségi kapcsolattartásra.

Főbb feladatok:

  • Online marketingkampányok és social media megjelenések koordinálása ügynökségi támogatással
  • Google Ads és Meta hirdetéskezelők ismerete
  • Hirdetési aktivitások teljesítményének ellenőrzése és eredmények riportolása
  • Szövegírás (hírlevél, posztok, marketing copy)
  • Projektmenedzsment
  • Hírlevélküldő rendszerek ismerete
  • Kreatív tartalomgyártás koordinálása
  • Offline és online marketinganyagok készítése
  • PR-események szervezése

Elvárások:

  • Proaktív attitűd
  • Magas szintű projektmenedzsment készségek
  • Értékesítési szemlélet
  • Precíz adminisztráció
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Online marketingeszközök kezelése
  • Érzék a friss trendekhez

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Ügynökségi és turisztikai tapasztalat
  • Rendezvényszervezés
  • Looker studio ismerete

Amit kínálunk:

  • Kreatív ötletek megvalósítása
  • Támogató környezet
  • Cafeteria
  • Szakmai utak

Munkaidő: 8 órás

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Kérjük küldd el önéletrajzod, motivációs leveled fizetési igény megjelöléssel 2024. június 20-ig.