Junior utazási szakértő

Forrás: turizmus.com

 2024. március 27. 07:00

A napi munka során magas szakmai színvonalon és több tíz év tapasztalatán alapuló támogatást nyújtunk a vágyott utazások kiválasztásában a több száz hazai és nemzetközi szervező teljes kínálatát tartalmazó árualapból, segítünk annak lefoglalásában, majd pedig gondoskodunk a szükséges adminisztrációról, hogy utasaink gondtalanul élvezhessék üdülésüket.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás
  • Kérdések megválaszolása, igényfelmérés
  • Ajánlat készítés, értékesítés
  • Tanácsadás, tájékoztatás
  • foglalási adminisztráció

Elvárások:

  • Személyiség: segítőkész, türelmes, kommunikatív, precíz
  • Szaktudás: turisztikai/kereskedelmi végzettség
  • Szemlélet: megoldásorientált, ügyfélközpontú
  • Kommunikáció: udvarias és határozott
  • Működés: szereted és bírod a pörgést

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Utazási irodában, értékesítésben, call centerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható, nemzetközi háttér
  • Teljes munkaidős állás, alapbérrel és teljesítményarányos bónuszokkal
  • Kényelmes irodai környezet
  • Közvetlen és támogató vezetés, lelkes csapat

Munkaidő: Napi 8 óra, 8:00–20:00 között, többféle beosztásban

Munkavégzés helye: Budapest, 1077

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • CV