Felszolgáló

Forrás: turizmus.com

 2024. március 28. 16:10

Felszolgáló kollégákat keresünk a belvárosi Gerlóczy Kávéházba.

Csapatunk számára fontos, hogy mindennap kiváló vendégélményt érjünk el, és fenntartsuk a színvonalas kiszolgálást. Olyan kollégákat keresünk, akik szintén ezzel a szemlélettel szeretnének egy jó csapatban, egy megbízható cégnek dolgozni!

Főbb feladatok:

  • Vendégek szakszerű kiszolgálása
  • Rendelések felvétele, terítékek kihelyezése
  • Az étteremvezető által kiadott feladatok teljesítése
  • Vendégvisszajelzések kezelése

Elvárások:

  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Angol nyelv magabiztos ismerete, használata
  • Jó kommunikációs és értékesítési képesség
  • Proaktív, csapatmunkára képes személyiség
  • Pontos, megbízható munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, forgalomfüggő jutalék
  • Kiszámíthatóság, stabil beosztás
  • Megbízható vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület, Gerlóczy utca