Kiállítás értékesítő, Hungexpo

Forrás: turizmus.com

 2015. október 01. 14:44

A Hungexpo Zrt., vásár-, kiállítás- és rendezvényszervező nagy múltú vállalat keres turisztika témában megrendezésre kerülő kiállításaihoz KIÁLLÍTÁS-ÉRTÉKESÍTŐT

Az új munkatárs feladatai:
• Kiépíti és ápolja az ügyfélkapcsolatokat.
• Figyeli és követi a piaci változásokat, trendeket.
• A kiállításokkal kapcsolatos akvizíciós és értékesítési tevékenység teljes körű működtetése az előkészítéstől, annak megvalósításáig.
• Üzleti ajánlatokat készít és ad a potenciális kiállítók részére.
• A kiállítással kapcsolatban értékesítési feladatokat lát el, amely kiterjed, a kiállítási terület, a standok és a kapcsolódó szolgáltatások teljes körű kiajánlására és eladására.
• Kiemelt feladata a kiállítókkal való együttműködés, a törzskiállítói rendszer működtetése és a szakmai kapcsolatok ápolása.
• Közvetlen kapcsolatban áll a kiállítókkal az ajánlattételtől a végszámla kiegyenlítéséig.
• Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, ügyfelekkel.
• Jelentések, riportok készítése heti, havi rendszerességgel.
• Az új piaci igények feltárása, konkurencia figyelés, javaslattétel.
• Javaslatot tesz a kiállítások fejlesztési koncepciójára, üzleti stratégiájára, és árképzésére.

Elvárások:
• gazdasági / kereskedelmi felsőfokú végzettség
• idegenforgalmi szolgáltatás értékesítési területen eltöltött 2-3 év
• tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
• turisztikai szektorra vonatkozó piacismeret előny
• remek értékesítői véna, jó kommunikációs és tárgyalóképesség
• jó számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk és a jelentkezés módja honlapunkon megtalálható: http://hungexpo.hu/hu/karrier-kiallitas-ertekesito (x)