Corporate Sales Manager az ECC-ben

Forrás: turizmus.com

 2017. december 07. 16:54

Az Europa Congress Center Budapest ezúton keres új csapattagot Corporate Sales Manager pozícióba.

Az új csapattag feladatai:
• új ügyfélkapcsolatok kialakítása és folyamatos fejlesztése
- meglévő ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás, igényeik kiszolgálása
• ügyféladatbázis készítése és folyamatos frissítése
• megbeszélések és háznézések lebonyolítása
- kiállításokon, rendezvényeken az Europa Congress Center Budapest képviselete
• értékesítési csatornák és disztribúciós területek menedzselése
- ajánlatok készítése és rendezvények lebonyolítása eseti alapon

Az ideális jelölt rendelkezik:

- min. 1 éves szállodai vagy rendezvényszervező cégnél hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
- meglévő és működő kapcsolati háló
- proaktív értékesítői attitűd
- rendezvényszervezői tapasztalat előny
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes magyar nyelvű önéletrajzával a következő email címen:

(X)