Recepciós - Ibis Styles Budapest AIRPORT

Forrás: turizmus.com

 2024. március 25. 17:01

Talpraesett, ügyes, nyitott, mosolygós, barátságos, vendég- és szervizközpontú front office csapattagokat keresünk, akik megfelelően ellátják a napi recepciós teendőket.

Nem mindennapi dolog egy reptéri szállodában dolgozni! Ha szívesen foglalkozol vendégekkel, Te vagy a mi emberünk, ne habozz, küldd el az önéletrajzodat hozzánk! :-)

Főbb feladatok:

  • Vendégfogadás-érkeztetés-utaztatás
  • Vendégek segítése, tájékoztatása, eligazításuk,
  • Fizettetés, Front office adminisztráció
  • Napi zárás

Elvárások:

  • Vendégközpontúság: kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Nyitott, pozitív személyiség
  • Lelkes, segítőkész hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Mosolygós, empatikus személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Szakirányú végzettség és/vagy a turizmusban szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (egyéb idegen nyelv ismerete előny)
  • Opera vagy más PMS ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Korábbi Accor-os tapasztalat
  • Szállodai tapasztalat
  • Egyéb ügyfélkapcsolat, ahol idegennyelv-használat volt szükséges

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség egy nyitó házban
  • Változatos munka, fiatalos légkör
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Útiköltség-térítés Budapest közigazgatási határáig
  • 100%-ban bejelentett munkahely: alapfizetés + műszakpótlék + egyéb juttatások
  • Munkatárs kedvezmények az Accor szállodacsoport társszállodáiban
  • Céges rendezvények, ebédek
  • Munkaruha

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1185 Budapest - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér Terminál2

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajzot várunk a jelentkezéshez