Mövenpick Balaland Resort Lake Balaton szálloda HR Generalista munkatársat keres

Forrás: turizmus.com

 2024. március 27. 07:00

Főbb feladatok:

  • A szálloda HR- és munkaügyi folyamatainak teljes körű ellátása
  • Szállodai HR-kontakt személy a munkatársak számára
  • Belső kommunikáció
  • Toborzás és kiválasztás adminisztrációja és szakmai támogatása
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Új munkatársak integrációja
  • A munkatársak elégedettségét és elkötelezettségét segítő akciók kidolgozása és megvalósítása
  • Kapcsolattartás a szerződött bérszámfejtő céggel, a havi bérszámfejtés előkészítése, helyességének ellenőrzése

Milyen készségeket keresünk?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves, hasonló munkakörben megszerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Példaértékű csapatjátékos
  • Proaktivitás, vállalkozó szellem

Amit kínálunk:

  • Térítésmentes személyzeti étkezés, munkaruha
  • Munkába járási támogatás
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség
  • Motivált, tapasztalt kollégák, vidám, dinamikus csapat
  • Munkatárs kedvezmények az Accor szállodacsoport társszállodáiban

Munkavégzés helye: Szántód