Recepciós - Károly körút

Forrás: turizmus.com

 2024. május 24. 16:00

A Budapest belvárosában elhelyezkedő Károly Corner Residences**** Apartmanhotel keresi új kollégáját recepciós munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Nappalos és éjszakás váltott műszak, 12 órás munkarendben vagy éjszakás műszak 12 órás munkarendben
  • Vendégek fogadása, információk nyújtása
  • Beérkező foglalások kezelése és ellenőrzése
  • Szobabeosztások kezelése
  • Szállodai és külső szolgáltatások értékesítése és ügyintézése
  • Kassza kezelése (HUF,  EUR) és pénzügyi elszámolás
  • Kapcsolattartás a szálloda részlegeivel
  • Panaszkezelés és problémamegoldás

Elvárások:

  • Precíz munkavégzés és szervezőkészség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kommunikációs készség és csapatmunkában való jártasság
  • Rugalmasság és megbízhatóság
  • Vendégközpontú szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • SabeeApp szoftver ismerete
  • Egyéb idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely, teljes munkaidős állás
  • Versenyképes havi bérezés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmailag felkészült, lendületes csapat
  • Kiváló tömegközlekedés, könnyen megközelíthető belvárosi munkahely

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail-címen lehetséges.