Reservation agent

Forrás: turizmus.com

 2024. április 11. 14:35

Főbb feladatok:

  • Egyéni utazókkal, csoportokkal, partnereinkkel és utazási irodákkal napi szintű telefonos és email kommunikáció
  • Lekérések kezelése, foglalások rögzítése, módosítása, naprakészen tartása
  • Front office munkájának folyamatos támogatása
  • Szállodánk többi részlegével és testvérszállodáinkkal egyeztetés napi szinten
  • Új partnerek részére a hotel helyszíni bemutatása
  • A Reservation manager távollétében a szobafoglalási osztály képviselete

Elvárások:

  • Jó kapcsolatteremtő képességre lesz szükséged
  • Legyen értékesítő vénád és proaktívan állj feladataidhoz!
  • Legyél pozitív, türelmes, udvariasság és segítőkészség jellemezzen
  • A munkakör adminisztratív jellegéből adódóan precíz és igényes munkát várunk tőled, és magabiztos számítógépes ismereteket
  • Figyelned kell majd az apró részletekre, és nem árt, ha multi-tasking is az erősséged
  • Folyékony, tárgyalási szintű angol nyelvtudásra lesz szükséged
  • Szeress és tudj is csapatban hatékonyan dolgozni

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Ha már dolgoztál idegenforgalomban, és nem ismeretlen számodra a szállodák világa
  • Angol nyelven kívül más nyelven is könnyedén kommunikálsz
  • Ismered az SAP rendszerét

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és SZÉP-kártya-juttatás
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • Munkaruha és annak tisztíttatása
  • Igényes és könnyen megközelíthető belvárosi munkahely
  • Dolgozói, családi és baráti kedvezmények szállodáinkban világszerte.
  • Parkolási lehetőség
  • Vidékről való bejárás támogatása

Munkaidő: Teljes munkaidős

Munkavégzés helye: NH Budapest City Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajz