Reservation Agent, Accor-Pannónia Hotels Zrt. Novotel Budapest City & Budapest Congress Center

Forrás: turizmus.com

 2019. május 15. 10:05

Főbb feladatok:
• Szobafoglalások regisztrálása
• Megrendelések visszaigazolása
• Árajánlatok kiküldése
• A rendelésállomány naprakészen tartása

Elvárások:
• Vendégek iránti szenvedély
• Kiváló kommunikációs készség
• Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
• Jó problémamegoldó képesség
• Kiváló angol nyelvtudás
• MS Office alkalmazások, Opera, Tars programok felhasználó szintű ismerete
• Time management, priorítások megfelelő kezelése
• Csapatban való munka szeretete

A pozíció elnyeréséhez előny:
• Szállodai recepciós vagy rezervációs tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint egy megbízható piacvezető vállalatnál
• Fejlődési és előrelépési lehetőség
• Versenyképes jövedelem és juttatás

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Jelentkezni önéletrajzzal 2019. május 23-ig lehetséges az alábbi e-mail címen: