Szállodai Recepciós - Novotel Budapest Centrum****

Forrás: turizmus.com

 2024. április 08. 07:00

Pörgős napok, változatos munka, kellemes légkör. Legyél egy megbízható, nemzetközi szállodalánc oszlopos tagja, ahol hosszú távú lehetőség és ambiciózus csapat vár! Szakmai tapasztalatod akár nálunk is megszerezheted, támogatunk céljaid elérésében.

Mik lesznek a feladataid?

  • Munkáddal biztosítod a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását, aktívan hozzájárulsz a tökéletes vendégélményhez egy négy csillagos szállodában
  • Professzionális szinten látod el a szállodai recepciós feladatokat, melyhez a pénzkezelés, számlázás és egyéb adminisztratív feladatok is beletartoznak, három műszakos munkarendben
  • Programok, szállodai szolgáltatások értékesítésével biztosítod vendégeink komfortérzetét

Téged keresünk, ha:

  • Szakirányú végzettséged és/vagy a turizmusban/recepción szerzett 1-2 éves tapasztalatod van
  • Angol nyelvet magabiztosan használod
  • Jó problémamegoldó és határozott személyiség vagy
  • Kiválóan tudsz és szeretsz kommunikálni
  • Vendégközpontúság vezérel és minőségi munkát adsz ki a kezed közül
  • Csapatjátékos, megjelenésedre, munkádra igényes vagy

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • OPERA szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes bejelentés (piaci átlag feletti fizetéssel)
  • Személyzeti étkezés, munkaruha, céges programok
  • Munkába járásod támogatjuk a törvényi előírások szerint
  • Partnerkedvezmények (Accor)
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet
  • All You Can Move tagságot is kérhetsz
  • Munkaidőkeretben dolgozunk, szabadnapjaid hétköznapra is eshetnek

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1088 Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajzodat várjuk az alábbi e-mail-címen