Utazásszervező referens 4 órában

Forrás: turizmus.com

 2024. május 24. 13:30

A kulturális, tematikus utakat szervező Anima Travel tapasztalattal rendelkező utazásszervező munkatársat keres azonnali kezdéssel részmunkaidőben.

Főbb feladatok:

  • Külföldi buszos és repülős utazásaink megszervezése, egyeztetés a partnerekkel, zárt csoportoknak egyedi igény szerinti utazás összeállítása.
  • Utazásszervezés Európában és más kontinenseken.
  • Részvétel a kommunikációs és marketingfeladatokban.
  • Az irodavezető és cégvezető munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés, a cég és a minőségi szolgáltatások iránti teljes elkötelezettség, az utasok és a kultúra szeretete.
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, talpraesettség, rugalmasság, megbízhatóság, pozitív beállítottság.
  • Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Erős angol középfokú nyelvismeret szóban és írásban.
  • Min. 3 éves utazásszervezési területen szerzett tapasztalat, utazási irodai ügyviteli rendszer ismerete.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Az angol magasabb szintű ismerete és/vagy további nyelv középfokú ismerete.
  • Képszerkesztői ismeretek, jó fogalmazáskészség.
  • Az elvárt 3 évnél hosszabb utazásszervezői területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Értékteremtő munka egy jó hangulatú csapatban
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Home office munkavégzési lehetőség
  • Izgalmas kihívások és sikerélmény!

Munkaidő: 4 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

A fényképes önéletrajzokat, valamint részletes, személyes bemutatkozást, fizetési igény megjelölését, esetleges korábbi munkatapasztalatokat és jövőbeli terveket is tartalmazó motivációs levelet az alábbi e-mail-címre várjuk.