Gazdasági ügyintéző

Forrás: turizmus.com

 2021. október 14. 07:00

Újonnan nyíló, belvárosi étterem - akár azonnali kezdéssel - keresi gyakorlattal rendelkező kollégáját irodai munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Aktív közreműködés a Társaság ügyviteli feladatainak elvégzésében, és a vezetőség döntés-előkészítő tevékenységének támogatása (kimutatások, statisztikák készítése)
  • Szállítói számlák feldolgozása (iktatás, ellenőrzés, igazoltatás)
  • Házipénztár kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a könyvelőirodával
  • Adatrögzítés, egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
  • Munkaidő-nyilvántartás, szabadság, táppénz, túlóra napi szinten való nyilvántartása
  • Leltározás

Elvárások:

  • Vendéglátásban pénzügyi/számviteli területen szerzett legalább 3 éves szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Pontos, igényes és önálló munkavégzés
  • Felelősségtudat
  • Gyors problémamegoldó képesség, határozottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Étteremnyitásban szerzett tapasztalat
  • E-system vendéglátóipari szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikusan növekvő vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, belváros

Fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, bérigény megjelölésével, az alábbi e-mail-címre várjuk: