F&B-Bankett Manager

Forrás: turizmus.com

 2020. július 02. 16:00

Az alsópetényi Prónay-kastély F&B-Bankett Managert keres.

Főbb feladatok:

  • Rendezvények lebonyolításának megszervezése, kisebb rendezvények önálló lebonyolítása
  • Az étel-, italválaszték kialakítása
  • Minőségi sztenderdek felállítása
  • A munkaerő szakmai irányítása, beosztása, felügyelete, ellenőrzése
  • Az étterem tisztaságának és az általános HACCP-előírások betartatása
  • A megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Az étterem koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztrációs teendők
  • A kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése
  • Az étteremhez tartozó minden szükséges adminisztráció (áru, rendelés, bevételezés, lemozgatás, leltár) zökkenőmentes lebonyolítása
  • Nyitási, zárási feladatok
  • Szoros együttműködés az igazgatóval és a konyhafőnökkel

Elvárások:

  • Vezetői gyakorlat
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés
  • Jó fizikai állóképesség
  • Gasztronómiai trendek ismerete
  • Jó kommunikációs készség, kiváló vezetői kompetencia
  • Megbízhatóság, vendégcentrikusság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Rendezvénypiacon szerzett tapasztalat (6–150 fő között)
  • Angol és/vagy német nyelv társalgási szint ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Fiatalos, motivált csapat, nyitott, támogató vállalati légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása, szükség esetén szállás

Munkaidő:
Főállású munkaviszony

Munkavégzés helye:
Prónay-kastély, Alsópetény

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a benne feltüntetett bérigényét és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: