Housekeeping-vezető

Forrás: turizmus.com

 2022. május 25. 17:30

A Danubius Hotels 13. kerületi szállodájába Housekeeping-vezető kollégát keresünk.

Főbb feladatok:

  • Koordinálja és felügyeli a Housekeepinghez tartozó területek takarítását
  • Képes standardok implementálására, betanítására és betartatására
  • Meghatározza a helyi, szállodai szintű minőségi kritériumokat és folyamatosan ellenőrzi azok megvalósulását
  • Optimalizálja a folyamatokat és fejlesztési javaslatokat fogalmaz meg a hatékonyság javítása érdekében
  • Felel a terület gazdálkodásért és részt vesz a tervezési folyamatokban is
  • Képes embereket vezetni: munkatársakat motiválni, feladatokat delegálni, egyértelműen, de empatikusan kommunikálni egyszerre
  • A beosztott munkatársak számára célokat tűz ki, meghatározza az operatív (személyre szóló) munkafeladatokat
  • Együttműködik a társterületekkel és más vezetőkkel együtt dolgozik a meghatározott projektek megvalósításán
  • Részt vesz a szállodai és klaszterszintű egyeztetéseken és workshopokon

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú szakképesítés
  • Többéves szállodai területen szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő vezetői, irányítói készség
  • Kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Magabiztos fellépés
  • Angol nyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van
  • Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap.
  • Biztosítjuk a munkaruhádat, védőcipődet
  • Kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban
  • Éves bónusz

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz