Nappalos/Éjszakás recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. június 19. 14:06

A belváros szívében található Hotel President**** fiatalos csapata rész- vagy teljes munkaidős nappalos és éjszakás recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkezések zavartalan lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel, vendégpanaszok és észrevételek kezelése és továbbítása
  • Készpénzkezelés, számlázás és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Programok, szállodai szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Az angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség, pontosság
  • Kommunikatív, kedves, barátságos személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Szállodai programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bejelentett fizetés
  • Fiatalos csapat, jó hangulat, szép munkakörnyezet
  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Személyzeti étkezés

Munkaidő:
Teljes vagy részmunkaidő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz