Operations manager - Hotel Central Basilica

Forrás: turizmus.com

 2021. május 10. 10:00

A Hotel Central Basilica operations manager munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Felelős a szálloda Housekeeping, Maintenance és F&B részlegének zökkenőmentes napi működéséért
  • Munkaidő beosztás megszervezése a Housekeeping és reggeliztető részleg számára
  • Rendelések lebonyolítása
  • Karbantartási feladatok megszervezése, kapcsolattartás a szakemberekkel
  • Szállodai reggeli felügyelete
  • Szobák átvétele takarítás után
  • Aktív kommunikáció és együttműködés a szálloda többi részlegével
  • Napi és időszakos riportok készítése a vezetőség részére
  • Új munkaerő keresése, betanítása

Elvárások:

  • Legalább 2 éves, azonos munkakörben szerzett vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Housekeeping területen szerzett tapasztalat
  • Jártasság F&B-területen
  • Jó kommunikációs készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság és precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Személyzeti étkezés

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz