Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2023. január 23. 18:08

Az Accent Hotels által üzemeltetett ausztriai Club Hotel am Kreischberg szálloda recepciós munkatársat keres azonnali kezdéssel a téli szezonra.

Főbb feladatok:

  • Szállodai recepciós, szobafoglalási és számlázási feladatok ellátása
  • Szolgáltatások ajánlása
  • Vendégpanaszok hatékony kezelése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság, vendégközpontúság, csapatorientált hozzáállás, precíz munkavégzés
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Német nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware szállodai program ismerete
  • Angol vagy egyéb idegen nyelv tudás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes ausztriai fizetés (időarányos 13., 14. havi juttatás)
  • Március végéig 5 napos munkahét, munkaidő 40 óra/hét
  • Lehetőség a későbbi nyári szezoni munkavállalásra
  • Személyzeti szállás, napi egyszeri meleg étkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels-hez tartozó szállodákban
  • Szakmai fejlődési lehetőség, energikus, segítőkész csapatban

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: St. Georgen am Kreischberg (Ausztria)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz