Reservation Agent

Forrás: turizmus.com

 2022. június 13. 08:00

Budapest egyik legnagyobb kapacitású, hibrid üzemeltetésű szálláshelye, a 418 szobával, reggelizővel, tetőterasszal és rendezvény teremmel rendelkező Dean’s College Hotel keresi új kollégáját a IX. kerület szívében, a Semmelweis Egyetem új épületének szomszédságában.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás diák és hotel vendégekkel
  • Ajánlatokat, visszaigazolásokat készít
  • Rögzíti a megrendelők adatait, a vendégek foglalásait
  • Naprakészen tartja a foglalásokat
  • Figyelemmel kíséri a határidőket, a rendelésállományt naprakészen tartja
  • Adminisztráció elvégzése
  • Diák háznézést tart igény szerint
  • Segíti felettese munkáját

Elvárások:

  • Minimum folyamatban lévő, szakirányú, felsőfokú tanulmányok
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vendégközpontúság
  • Rugalmasság
  • Pontos és igényes munkavégzés
  • Udvarias és segítőkész magatartás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában vagy lakáskiadásban (Airbnb) szerzett tapasztalat
  • Egy másik idegen nyelv ismerete
  • Fidelio/Opera program ismerete
  • Nyitottság arra, hogy a klasszikus szállodai rezervációhoz képest összetettebb feladatok várnak a jelentkezőre a diákok foglalásainak menedzselésével

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munkarend, munkanapokon
  • Munkakezdés: 2022. július elején
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • A pozícióhoz mért versenyképes (bejelentett!) bér
  • Munkaidő előtt/után a szálloda fitnesztermének ingyenes használata

Munkaidő: Munkanapokon

Munkavégzés helye: Dean's College Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezéshez küldje el motivációs levelét nettó fizetési igényével együtt, illetve fényképes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát.